Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

четвер, 25 листопада 2010 р.

Цінний дарунок від благодійників

     Сяючі обличчя наших колег із центральної районної бібліотеки імені Є.Плужника ЦБС Шевченківського району м. Києва можна побачити на сайті Київської міської організації Партії регіонів.
      Бібліотекарі щасливі, адже фонди бібліотеки поповнилися унікальним повним зібранням творів Миколи Гоголя у 17-ти томах, що видано Благодійним фондом "Богуслав" разом з видавництвом Московської Патріархії.
     Такий бажаний  кожною  бібліотекою міста дарунок для бібліотеки ім. Є.Плужника став реальністю завдяки підтримці депутата Київської міської ради від Партії Регіонів Володимира Дейнеги.
     Видання  було приурочене до 200-річчя від дня народження М.В.Гоголя. Вміщує всі художні, літературно-критичні, публіцистичні та духовно-моральні твори письменника (в тому числі і незавершені), підготовчі матеріали з  історії, фольклору та етнографії. Урочисте вручення дарунка відбулося 9 листопада.
Зубанов В.О.
    Варто сказати про ще один безцінний дарунок  від благодійників бібліотек. У першому півріччі цього року  у Публічній бібліотеці імені Лесі Українки відбулася презентація книг із серії загальнонаціонального патріотичного проекту "Україна: історія великого народу", започаткованого у 2007 році Інститутом стратегічної політики України (Толстоухов А.В.) та благодійним фондом "Схід-Захід разом" (Зубанов В.О.). Презентація книг з участю видавців відбулася в читальній залі ПБ ім. Лесі Українки. Комплекти унікальних книг високої вартості передані до фондів публічних бібліотек  Києва.Немає коментарів:

Дописати коментар

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.

Популярні публікації блогу