Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

середа, 4 квітня 2012 р.

Бібліотека на Нивках


Дерево пізнання на фасаді бібліотеки
Районний інформаційний центр - бібліотека ім. М.Костомарова - одна з небагатьох київських публічних, що  розмістилася у спеціально побудованому під бібліотеку двоповерховому приміщенні. В оточенні багатьох навчальних закладів та жилих  багатоповерхівок, вона ніколи не мала проблеми з відвідуваністю.
Велелюдно у бібліотеці ще й тому, що тут для кожного знайдеться книга чи заняття до душі. Ось це дерево пізнання напередодні  кожних канікул "зацвітає" листочками-рекомендаціями кращих книг для позакласного читання. Двічі на тиждень у бібліотеці працює психолог. У "Маминій школі" заняття із вагітними жінками мікрорайону проводять лікар-гінеколог, педіатр. Майбутні мами можуть отримати консультацію юриста та пройти аутотренінг. Ну і звичайно, усі ці консультації та заняття супроводжуються оглядами літератури відповідної тематики. Саме на той день, коли на базі бібліотеки проходив майстер-клас для бібліотекарів, було призначено і чергове заняття "Маминої школи". Про це ми здогадались, спостерігаючи серед відвідувачів  вагітних жінок.
Люди старшого віку освоюють комп'ютер та методику пошуку інформації в Інтернеті на заняттях "Університету третього віку". Для них широкий спектр адресно-реквізитної інформації з соціального захисту, благодійництва, сім'ї, здоров'я, побуту, інше. Наприкінці минулого року бібліотека долучилася до мережі пунктів доступу громадян (ПДГ) до інформації органів державної влади у бібліотеках України.
Ну а наразі перейдімо до дитячої ігрової кімнати "Чомусик". Це справжня сенсорна кімната. Для маленьких нивчан тут безоплатно працює клуб по вивченню англійської мови. 
Проводяться кінопокази,  музичні заняття та з розвитку творчості.
 
Є навіть тренажер.
  
В Інтернет-залі проводяться відеоперегляди фільмів студії "Віател". Бібліотека також надає доступ своїм користувачам до Інтернет через систему безпроводового з'єднання Wi-Fi.
 
     І, звичайно, у бібліотеці працюють досвідчені і дуже творчі бібліотекарі, які знають, що потрібно користувачеві сьогодні і тонко відчувають, що його цікавитиме завтра.
Тож, сподіваюся, що декілька ідей з виставкової роботи бібліотеки вам не будуть зайвими (фото зроблено під час проведення майстер-класу):
Зав. бібліотекою Пєскіна Ліна Яківна
А ще зверніть увагу на цю конструкцію для презентацій нових журналів. Зручно, надійно і мобільно. Звичайно ж, і не дешево. Але того варте.
Більше про діяльність бібліотеки, її послуги та акції, читайте на блозі Бібліонивок
та на сайті ЦБС Шевченківського району столиці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.

Популярні публікації блогу