Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

четвер, 9 липня 2015 р.

Про дизайн для дітей і пластикові відра

Позаглядала на ресурси бібліотек, якими цікавлюсь. Дізналася, що міська бібліотека Мальме (Данія) залучила для створення дизайну свого приміщення дітей. В цьому їй допомогла програма культури дизайну для дітей університету Гетеборгу. Дітям були поставлено завдання описати не бібліотеку своєї мрії, а світ своєї мрії. У перших рядках списку діти назвали природу, магічні, таємничі світи, дерева, тунелі і хованки, таємничі закапелки, де можна полазити.
За допомоги компанії, що спеціалізується на інтерактивному дизайні, бібліотека придумала цифрові рішення проектів. Розробки проектуються у визначених місцях приміщення  бібліотеки.
Міська бібліотека провела також опитування серед не користувачів і людей, які рідко відвідують бібліотеку. Дослідження, що стосувалися потреб сім’ї, проведені шляхом телефонних інтерв’ю і фокус-груп батьків, показали, що у бібліотеці вони найбільше цінують хорошу логістику, хороше обладнання та матеріали для дітей, чистоту і санітарні кімнати для перевдягання та годування грудних дітей.
А тепер про фінські бібліотеки. Фіни люблять постояти в черзі за  тим, що роздається безплатно. Звичайно, не лише фіни таке люблять. Періодично такі акції влаштовують торговельні заклади, від малих магазинів і до великих універмагів. З метою привернення уваги покупців і сворення ажіотажу, роздаються солодощі, деякі речі або відра.
Цього року декілька бібліотек також використали цю «любов народу до халяви», влаштувавши 1 квітня акцію «Відро». І це не першоквітневий жарт. Дійсно, усі відвідувачі бібліотеки у цей день отримали по пластиковому відру, наповненому бібліотечними книгами. Національні ЗМІ висвітлили цю подію під дуже символічними заголовками: «Безплатне відро один раз на рік, безплатне позичання книг – цілий рік!».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.

Популярні публікації блогу