Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

неділя, 12 травня 2013 р.

Про 1150-річчя слов'янської писемності та cервіси для створення віртуальних виставок

 Слов'янський cвіт готується до відзначення 1150-річчя слов'янської писемності. То тут, то там з'являються повідомлення від бібліотек про проекти, заходи та виставки, приурочені цій важливій події.
Ще на початку року отримала запрошення від колег із Липецька (Росія), які запропонували приєднатися до спільного проекту, ініційованого колегами із Гомеля (Білорусь) - обміну віртуальними виставками, присвяченими 1150-річчю слов'янської писемності. Виставки розміщуються на сайтах бібліотек або в соц. мережах.
Звісно, часу на вивчення сервісів, що допомогли би "вразити" російських та білоруських колег подачею систематизованих документів, не було (дуже хотіла вставити відео про Кирила та Мефодія та аудіозапис), тож скористалася звичним Рower Point та завантажила презентацію на SlideShare. Виявивши, що програма "з'їла" в декількох слайдах початок тексту, зберегла слайди презентації окремими файлами в форматі jpeg, скомпонувала у вордівський документ, зберегла його у форматі PDF та завантажила на Calameo. Чим подобається мені цей сервіс? Передусім, тим, що при потребі внести правки в уже виставлену на сайт чи блог презентацію, не потрібно понову повторювати весь процес. При завантаженні нової версії документа його попередня url-адреса не змінюється.
Ось що вийшло

Колегами із ЦБС Дніпровського району підготовлено методичне  видання для бібліотекарів на допомогу створенню віртуальних виставок. Наразі вивчаю поради, почала апробацію деяких рекомендованих сервісів. Раджу і вам.

  Якщо вам цікаві публікації цього блогу  -  приєднуйтеся до прихильників блогу у правій боковій колонці блогу (сайдбарі).

2 коментарі:

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.

Популярні публікації блогу