Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

вівторок, 27 листопада 2012 р.

Важливий ресурс професійної взаємодії бібліотекарів

     "Вебінар про вебінар  або Важливий ресурс професійної взаємодії бібліотекарів". Саме так називався вебінар, що  проводився в рамках триденного міжрегіонального семінару «Професійні комунікації як ресурс розвитку сучасної бібліотеки» у Тверській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. А.М. Горького. 
      Трансляцію вебінару забезпечувала Міжнародна Академія бізнесу та нових технологій (м. Ярославль). Розглядалися  можливості технології вебінару для сучасної комунікації, комунікативні компетенції сучасного фахівця, надавались практичні поради організаторам і учасникам вебінару  і т. п. Повний запис вебінару ви можете переглянути за цим посиланням.  
     Слухачами вебінару стали фахівці Публічної бібліотеки імені Лесі Українки та ЦБС Дніпровського району столиці. В чаті спостерігала і блогера Олену Люблянську з Луганської обласної бібліотеки для юнацтва.
     Звідки дізналася? У мережі Фейсбук. Адже для мене і для багатьох колег, що прагнуть розвиватися і розвивати свої бібліотеки ця соціальна мережа є унікальним і важливим ресурсом  професійної взаємодії бібліотекарів.  Посиланням на сторінку реєстрації участі у вебінарі поділилася  в групі Фейсбуку "Бібліотекарі київських публічних". І як було приємно рівно о 14.00 прочитати у чаті вебінару таке повідомлення "dniprlib dniprlib: (14:00) Добрый день! К Вам рада присоединиться ЦБС Днепровского района г. Киева!"

     До вебінару було здійснено більше 40 точок підключень з Росії, Республіки Білорусь, України, Казахстану. У деяких точках підключень знаходилися групи бібліотекарів до 50 чоловік.

     Спільнота бібліотекарів київських публічних  у мережі Фейсбук не вражає велелюдністю. Це прикро. Але якщо ви прагнете отримувати бібліотечні новини "з перших вуст", обмінюватися цікавим досвідом з колегами, рекламувати свою бібліотеку, її ресурси, послуги, заходи і згуртовувати навколо неї реальних і віртуальних користувачів, розширювати коло партнерів - приєднуйтеся!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.

Популярні публікації блогу