Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

четвер, 12 липня 2012 р.

Цікава небібліографія

      Наскільки сьогодні є запитуваними у публічних бібліотеках бібліографічні посібники, об'ємні, чи не дуже, з усім можливим допоміжним апаратом, чи й без нього, укладені  зі строгим дотриманням  стандартів і з такою, приміром, назвою "Правова свідомість молоді в Україні"? Не виключаю що, можливо, тема посібника перекликається із темою курсової чи реферату якогось студента і він з радістю вхопиться вивчати його зміст і замовляти з фонду уже підібрані і систематизовані матеріали. Як правило, ми видаємо, бо заплановано, бо потрібно буде звітуватися про правопросвітницьку роботу бібліотеки, бо допоможе при організації відповідної книжкової виставки чи перегляду і, можливо, хтось таки  візьме до рук і полистає.
     Але я на 100% переконана, що ось таке інформаційне видання, яке не підігнати під жоден із стандартів  (колеги назвали його фото-дайджестом, і це дуже умовно), із задоволенням переглянуть користувачі будь-якого віку. Видане колегами із Шевченківського району і розміщене на сайті бібліотеки.
Видання має географічний, іменний покажчики та покажчик назв пам'ятників літературним героям. І така робота є дійсно хорошим внеском у справу популяризації читання. Адже, якщо літературному герою ставлять пам'ятники, значить, він того вартий.

3 коментарі:

 1. З великим інтересом переглянула фото-дайджест. Повністю з Вами згідна, Олю, таке видання буде цікаво переглянути користувачеві будь-якого віку.
  А для роботи нашого відділу мистецтв дуже потрібний матеріал. Хотіла би скористатися фото-дайджестом при проведенні заходу.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Для того i дiлюся з вами ))). Загляньте на сайт Шевченкiвськоi ЦБС за посиланням у дописi. Там e й iншi цiкавi видання.

   Видалити
  2. До речі, я відразу побувала на сайті за посиланням, мене багато що зацікавило. Дуже дякую! Якщо не для своєї роботи, то нашим дівчатам обов'язково пораджу заглянути на сайт Шевченківської ЦБС і скористатися досвідом колег.

   Видалити

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.

Популярні публікації блогу