Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

субота, 1 червня 2013 р.

Найбезпечніше місце в небезпечному світі?

Наші діти беззахисні. Скільки б ми не повторювали тези з декларації,  що "дитина, внаслідок її фізичної і розумової незрілості, потребує спеціальної охорони і піклування", чи тези Конвенції, але якщо трапляються такі трагедії, як вчорашня, розумієш, наскільки катастрофічна ситуація з піклуванням про дітей у нашій державі. А у наших  дитячих санаторіях, які ще не всі знищено, "є всі умови" для таких жахливих випадків.
Небезпечно на відпочинку, небезпечно на вулиці, небезпечно в  Інтернеті... Здавалося, де ще може бути безпечніше, як у бібліотеці з книгою. Проте,...і тут є загрози: безграмотності, котру несуть деякі книжки. Раджу перечитати цю публікацію і заодно уважно переглянути на полицях вашої бібліотеки книги для дітей.
А ще перегляньте і цей матеріал. Ми ж практикуємо голосні читання.
У Росії з 1 вересня минулого року набув чинності Федеральний закон «Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку». Він полягає в обов'язковому розміщенні на носії інформації маркування, для якого віку він призначений, що допомагає виключати з денного ефіру сцени, що завдають шкоди психіці неповнолітніх. Значок ...+ розміщується на передостанній сторінці видання.
 Наразі багато каналів не лише використовують маркування за віком, а й повністю прибирають з ефіру сцени сексуального характеру, а також ненормативну лексику.

Щодо маркування книг з бібліотечних фондів - то вирішувати, що з сучасної літератури можна видавати 14-річним, а що - тільки 18-річним читачам, тепер доводиться бібліотекарям. Іноді нові книги приходять вже з маркуванням видавництва, але частіше займатися цим доводиться завідувачам бібліотек.
А наразі про гарну ініціативу колег зі Львова. Щодо режиму роботи наших бібліотек вже якось йшлося в цьому блозі.  Не виходить змінити режим - введіть нову послугу!
Увага! Вечірній абонемент - нова послуга для вас!
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.

Популярні публікації блогу