Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

неділя, 19 червня 2016 р.

Бібліотечне літо в Києві

Що цікавого влітку пропонуть киянам публічні бібліотеки? Звичайно ж, книги! Багато нових книг, придбаних за виділені з бюджету міста кошти, а також, що надійшли за міською програмою "Київ інформаційний", за  державною програмою "Українська книга", що подаровані авторами, видавництвами, користувачами.
А ще бібліотеки намагаються тримати руку на пульсі міста. Напередодні чемпіонату Європи, бібліотека ім. М.Костомарова Шевченківського району започаткувала клуб футбольних вболівальників мікрорайону Нивки «ВІВАТ, ФУТБОЛ!». Перейдіть за посиланням та детальніше ознайомтесь із діяльністю клубу.
В рамках проекту «Вишивка етнографічна: «Украинский народный орнамент: вышивки, ткани, писанки» О.П. Косачева, Киев, 1876» на відзначення Року Івана Франка в Україні бібліотека «Деміївська» Голосіївського району впродовж усього літа пропонує літературно-вишивальне спілкування на теми:
Вишивка як ознака національної ідентифікації українців.
Вишитий одяг видатних українців. Іван Франко.
Одягти дитину до школи у вишитий одяг: досвід та поради майстринь ZETA atelier. Календар зустрічей перегляньте за цим посиланням.
Влітку усі прагнуть якнайбільше часу проводити на вулиці, поблизу квітів, в тіні дерев. У парку «Позняки» відкрито Бібліотеку Open Air. Це проект, організований Дарницькою РДА, що має на меті популяризувати серед громади бібліотеки району та залучити молодь до читання літератури на паперових носіях. Зустрічі з письменниками, публічні читання та майстер-класи відбуватимуться все літо.

Продовжує свою роботу «Пляжна бібліотечка», організована бібліотекою №11 ЦБС Подільського району ще у 2014 році. Працівникам бібліотеки через два сезони було дуже приємно побачити «Пляжну бібліотечку» на колишньому місці, відремонтованою, підфарбованою, доглянутою небайдужими людьми, поповненою новими книжками, що не «сумує» без читачів, адже «добра справа не горить, не тоне, добре діло примножує добро».
У багатьох бібліотеках розпочався сезон літніх заходів для дітей, які відпочивають у шкільних таборах.
Деякі бібліотечні любительські об'єднання продовжують свою роботу і в літній період, як от клуб "Кияни" бібліотеки ім. О.Грибоєдова ЦБС Подільського району. 
Літні кіноклуби працюють у бібліотеці ім. М.Костомароваім. М. Реріха, ім. В.Маяковського. Протягом червня місяця відбудеться показ і обговорення фільмів видатних майстрів кіно, знятих за сценаріями Тоніно Гуерра у відділі мистецтв Публічної бібліотеки імені Лесі Українки.
Навчитися французької, польської, іспанської, англійської влітку пропонує бібліотека ім. П.Панча ЦБС Голосіївського району. Систематичні перегляди фільмів та мультфільмів мовою оригіналу пропонує відділ літератури іноземними мовами Публічної бібліотеки імені Лесі Українки.
 Може щось залишилося поза моєю увагою? Тоді доповніть у коментарях.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.

Популярні публікації блогу