27 січня цього року ми відзначатимемо 120-річний ювілей від дня народження Павла Григоровича Тичини. Верховною Радою України вже прийнято відповідну постанову, заходи з відзначення цієї важливої літературної дати внесені до планів роботи бібліотек, тому я лишень нагадаю, що у фондах усіх ЦБС Києва є диск - Живі голоси [електронний ресурс] : класика української літератури / [авт. ідеї М. Томенко]. - Київ : Фонд Миколи Томенка "Справедлива країна" : Національна радіокомпанія України, 2008. Він включає записи живого голосу Павла Тичини, який читає свої поезії "Їдемо з Великої Багачки" та "Мій травню золотий". Формат MP3. Ним можуть скористатися бібліотеки, що не підключені до мережі Інтернет.
Ці ж твори ви можете використати зі світоглядного порталу "Рідна країна": Павло Тичина. «Їдемо з Великої Багачки» (1940 р.); Павло Тичина. «Мій травню золотий» (1946 р.) .
Також рекомедую використати презентацію: Ім'я Павла Тичини на мапі Києва та Дніпровського району, підготовлену працівниками центральної районної бібліотеки Дніпровського райрону, що носить ім'я поета.
Сподіваюсь, що ця підбірка назв до книжкових виставок та інших форм масової роботи також не буде зайвою:
"Падаю і знов іду": крутосхили Тичининого шляху до Шевченка
Павло Тичина - "дивний мрійник із очима дитини..."
Павло Тичина: словом і ділом
Поет епохи великих зрушень і перетворень.
Ніжність, порубана сталлю : Павло Тичина
"Яблуневоцвітний геній України"
Павло Тичина: тріумф і трагедія
Грані великого таланту : до 120-річчя від дня народження П.Тичини
Музика в житті Павла Тичини
"Ви знаєте, як липа шелестить...": художній світ поезії Павла Тичини
Дякуємо за інформацію. Дуже вчасно :) Використаємо при проведенні Тичинівського тижня.
ВідповістиВидалити