Декілька місяців тому до мене звернулась аспірантка Національного університету будівництва та архітектури, яка пише дисертацію та тему проектування публічних бібліотек. Одне із запитань стосувалося мого бачення вирішення проблеми побудови для публічних бібліотек Києва приміщень європейського стандарту. Я їй розповіла про враження від публічних бібліотек Данії і про те, як влада дбає про освітній і інтелектуальний рівень своїх громадян. Коли до муніципалітету Хйорінгу звернувся підприємець із проханням про виділення земельної ділянки під будівництво торгівельного центру, муніципальна влада поставила йому умову: у торгівельному комплексі має бути публічна бібліотека.
До будівництва бібліотеки були залучені найкращі архітектори та дизайнери і за три роки для послуг 65-ти тисячного населення муніципалітету (з них 25 тис. - мешканці Хйорінгу) з'явилася сучасна публічна бібліотека площею 5 тис. квадратних метрів.
В ході її переміщення із старого приміщення, від встановлення першої полиці і до відкриття, зроблено з декількох камер 35000 знімків. Із 10800 знімків зроблено трихвилинний фільм.
В ході її переміщення із старого приміщення, від встановлення першої полиці і до відкриття, зроблено з декількох камер 35000 знімків. Із 10800 знімків зроблено трихвилинний фільм.
Потрібно побудувати нову бібліотеку? Елементарно!
Немає коментарів:
Дописати коментар
Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.