Ще один конкурс, що в ньому я останні 2 тижні періодично брала участь, організовано видавництвом "Грані-Т" на його стрінці у Фейсбуці. Переможцям обіцяна нагорода - сертифікати на суму 500 і 250 гривень на придбання у видавництві книжок. Демотиватори я ніколи не створювала, тому і не підозрювала, що є програми, де за хвилинку можна створити демотиватор. Тому перший демотиватор ( старенька біля розбитого корита) створила у фотошопі (вставила текст на зображення). Потім знайшла ось цю програму. Підібрати зображення чи фотографії не є проблемою, як і придумати напис-слоган.
Видавництво "Грані-Т" вчинило дуже мудро. За обіцяну нагороду отримали зо два десятка демотиваторів. І кози цілі, і вовки ситі. А я собі вирішила: гріх проігнорувати можливість поповнити фонд бібліотеки новенькими книжками (якщо пощастить) та й побувати в ролі "демотиваторщика".
Демотиватори є пародією на мотиваційні постери чи мотиватори, що були популярними в США як вид наочної агітації, призначеної створити відповідний настрій в школах, університетах і на робочих місцях. Мотиваційні постери дуже часто були нудними, тому широко розповсюдилася практика їх пародіювання, що зазвичай полягала в складанні постерів за таким же стандартом, але що викликають замість позитивних емоцій відчай, смуток у людини. Їх і назвали демотиваторами.
Пізніше тематика демотиваторів розширилася і до просто комічної, але такі вже не варто називати демотиваторами.
Ось мої творіння:
Перші два - "страшилки" для батьків
Ще ось такий сумненький...
Найбільш вдалими вважаю ці (зважаючи на те, що видавництво дитяче)
До речі, якщо вам потрібно "склеїти" фото для колажу, як це в двох останніх демотиваторах, дуже легко це можна зробити у програмі Рісаsa.
Среди библиотекарей полно копирайтеров :)
ВідповістиВидалитиНу ось, таки виграла, книжки забрала ще й інтрерв'ю дала http://www.grani-t.info/ukr/news/1034/
ВідповістиВидалити