З художніми роботами корінного солом'янчанина Миколи Сліпченка ви можете ознайомитись у бібліотеках Солом'янки. На жаль, його немає серед нас, але по собі він залишив у спадок відтворену на картинах автентичну Солом'янку 1950-1980 рр. Ці його роботи експонуються у бібліотеці імені М.Бажана.
Наразі у бібліотеці ім. М. Реріха експонується його виставка "Пригадати дитинство". Чим вона цікава? Пригадую своє "обділене" телевізією та Інтернетом дитинство, коли книжки з невеликої місцевої бібліотечки були найбільшою радістю і єдиною можливістю для відкриття незвіданого. Мала і вдома декілька подарованих дитячих книжечок саме з такими ілюстраціями. Скільки разів вони горталися, скільки разів перечитувалися повчальні оповідки про гостини лисиці та журавля, розглядалися малюнки і щоразу дитячою уявою домальовувалися нові сюжети? Ностальгія...
Ще одна ідея від бібліотек Солом'янки. Як побороти сірість наших бібліотечних приміщень? Особливо зон для дітей. Дітей приваблює яскраве. На сучасні, яскраві меблі для дітей коштів ми не маємо. Працівники бібліотеки імені М.Реріха розфарбували яскравою фарбою стелажі та власноруч виготовили в тон пуфи-кубики. Придивіться. Ніби ж не складно.
Дітям подобається!
Немає коментарів:
Дописати коментар
Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.