Від неї ж я дізналася про нову техніку виготовлення чудових речей, таких ось як цей шарф. Техніка "Крейзі". Думаю, що нічого подібного у київських бібліотечних гуртках не виготовляють. Можливо, хтось із вас зацікавиться і організує гурток творчості ""Сrazy-wool". Перегляньте відеоурок.
Олена Володимирівна та її Фортуна |
Ну і ще одна радість від Олени Володимирівни - лялька Фортуна. Періодично до кожного з нас вона повертається то обличчям, а то... протилежною стороною. Фото протилежної сторони я не наважилася виставити.
Бачите, мені вона усміхнулася.
Бачите, мені вона усміхнулася.
Саме для соціально активних людей старшого віку, які мають широке коло інтересів, ще у 2009 році в Україні організовано безплатний "Університет третього віку". Про Університет та його поважних студентів, про співпрацю з ним київських бібліотек, зокрема Шевченківського району столиці та реалізацію спільних проектів читайте у журналі "Бібліотечна планета". Пескіна, Л. "Університет третього віку" / Л. Пєскіна // Бібліотечна планета. - 2012. - № 2. - С.16-17.
До речі, нашу майстриню Олену Володимирівну запросили до Університету в якості викладача, яка навчатиме мистецтву лялькотворення. І звичайно ж, натхнення для творчості Олена Володимирівна черпає саме у бібліотеці імені Лесі Українки.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.