Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

пʼятниця, 17 серпня 2012 р.

Додайте креативу...

 і станете центром тяжіння! Саме таку рекомендацію від британського соціолога, експерта з проблем розвитку територій,  я вичитала на сторінках газети "Голос України". 
Сьогодні мова йтиме про книги із власних бібліотек киян, які вони мішками несуть у київські бібліотеки із впевненістю, що тут вони отримають своє нове життя. Але, як правило, такі книги є у наших фондах, адже вони із тих часів, коли бібліотеки планово і систематично комплектувалися. Що ми робимо з такою літературою? Щось відбираємо на заміну зношеним, щось відпускаємо у "вільне плавання", так званий буккросинг або організовуємо стелаж "Візьміть книгу у подарунок". Але книги можна використати ще й так. Це їх повторне використання у якості будівельного матеріалу. Для столу довідок.
Це стіл довідок у новій бібліотеці Технологічного університету архітектури у Делфті (Нідерланди).  На кути викладені книги більшого формату, що надають столу міцну основу. Стіл із книг увінчаний склом.  Звідси.
Під час візиту у  головну публічну бібліотеку данського Орхусу нам показали стіл для переглядів літератури, що створений з круглих картонних циліндрів - основ для паперових рулонів. І не тому вони його створили, що у бюджеті бібліотеки відсутні кошти для нового дерев'яного чи скляного столу. Циліндри, укріплені з дотриманням усіх правил безпеки і накриті склом,  привнесли в інтер'єр бібліотеки новизну. А все, що нове, привертає увагу відвідувачів. Звичайно, на затісних площах наших  бібліотек спорудити щось подібне проблематично.  Але, можливо, у вас виникнуть ідеї? 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.

Популярні публікації блогу