План роботи на наступний рік колеги із Деснянського району принесли у відділ в пакеті з логотипом ЦБС, а до нього в додачу ще й такий же блокнот із ручкою. Звісно, що і план з логотипом.
Логотип забезпечує бібліотеці і бібліотечним матеріалам впізнаваність. І, звичайно, полегшує роботу методисту в період підведення підсумків за рік.
Логотип для своєї бібліотеки можуть розробити як самі працівники (якщо знайдуться серед них такі копірайтери), так і за допомоги спеціалістів, (на прикладі київської молодіжної бібліотеки "Молода гвардія").

На фото праворуч - плоскі рекламні магніти. Верхній мені люб'язно вручили данські бібліотекарі з передмістя Орхуса Віби (на ньомку - режим роботи бібліотеки та адреса веб-сайту), а нижній - колеги з Деснянського району. Рекламні магніти виконують, передусім, функцію нагадування, або спонукальну дію. Кожного дня знаходячись в полі зору його власника (зазвичай магнітики прикріпляють до холодильників), вони можуть нагадати про бібліотеку: чи про закінчення терміну користування книгами, чи про якусь бібліотечну послугу. Подумалось, що добре було б виготовити на таких магнітах рекламу київських бібліотечних клубів, до прикладу: "Зустрінемось "У середу о 15-ій" в бібліотеці ім. М. Достоєвського", "Кожен третій вівторок місяця "Радість" чекає на тебе у бібліотеці ім. М. Стельмаха". Або Інтернет-центру бібліотеки: "А у бібліотеці Інтернет безкоштовний!" (+ адреса бібліотеки і її сайту та контактна інформація).

1. магнітна стрічка
2. зображення
3. ламінат
Для виготовленння використовується цифровий або офсетний друк в залежності від накладу. Найменший розмір магнітиків - 20 см.кв. Підприємств, що надають ці послуги, багато. Складніше із фінансуванням. Але, судячи з досвіду колег, все це можна вирішити.
ЗдОрово, имиджевый ход!
ВідповістиВидалитиОльга, вот что значит методист методиста видит издалека, у нас еще и мысли сходятся - у меня пост перекликается с твоим - годовые планы... :)))