Молоді багато: хтось працює з книгою, хтось з планшетом, хтось біля стаціонарних комп'ютерів,
а хтось просто відпочиває.
Нещодавно для бібліотеки за грантом закуплено 3Д принтер для створення творчої лабораторії, що носить назву "медіарум", щоб усі користувачі, хто цікавиться цими технологіями, могли прийти і дізнатись, як працює таке обладнання.
Працівники бібліотеки розпочали опановувати цю технологію і вже намагаються працювати з принтером. Складно з моделюванням майбутньої фігури, але є можливість скористатися файлами з відкритих ресурсів. Як працює 3D принтер нам продемонструвала завідувачка бібліотеки Світлана Чуканова.
Спочатку завантажила файл моделі, що буде друкуватися, а потім розумна машина почала впевнено, шар за шаром друкувати голівку ось такого котика.
Американська бібліотека має ще й 3D ручку. Як нею користуватися і для чого, можете переглянути тут.
А ще бібліотека має привабливий, яскравий дизайн з виділеними зонами для роботи, спілкування, перегляду відеофільмів. Є і дитячий куточок. Користуватися нею можуть не лише студенти, але й усі кияни.
Цікаво, була там років з 5-6 тому - тоді ще не було медіаруму. Може вийде якось забігти на Поділ найближчим часом (приваблює й куточок для дітей) і щось написати 3д ручкою - напишу й свій відгук
ВідповістиВидалитиСамі працівники бібліотеки зауважили, що 2 роки тому і не мріялось, що подібне тому, що бачили в бібліотеках США, буде і у київських бібліотеках. Інноваційні технології поширюються стрімко
Видалити