Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

четвер, 29 серпня 2013 р.

Я у буктрейлерщики пішла б ...

То, напевне, найкраща робота на світі. Спочатку читаєш книгу, пропускаєш її крізь душу, а потім  малюєш уявою картинки для майбутнього буктрейлера. Такі, щоб зачепили, спонукали до читання. Не знаю напевне, чи ж зачепить вас моє творіння, але сам процес ну дуже до душі! Отак би відбирала би, обрізала  би, монтувала би, обдумувала би... І дарма, що декілька разів "виходила із астралу" вже далеко проминувши зупинку, де треба було дійсно вийти з транспорту. Отже, буктрейлер на книгу Юрія Винничука "Танго смерті".6 коментарів:

 1. Буктрейлер - СУПЕР!!! Я подивилася його на одному подиху. Він скінчився для мене несподівано. Така реклама книги підштовхнула мене прочитати цю книгу, зазвичай я читаю літературу іншої тематики.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Олю, є деякі сцени для людей (особливо бібліотекарів) з почуттям гумору. Бо майже по Борхесу така собі Вавілонська бібліотека і бібліотекарки :). Відгуки і рецензії неоднозначні. Мені ж роман сподобався, бо життя є життя... і як же в ньому без містики )). Після прочитання почала слово "пляцок" вживати )))

   Видалити
 2. Олю, прекрасно, спасибі! Такий ролик вже варто показувати на телебаченні (замість дурнуватої реклами) - най би люде читали... І зазирніть у танго-ритми від Богдана Весоловського, я останнім часом заскочена від його музики-виконання... Хоч бти це - http://www.youtube.com/watch?v=S1Q7UTOSi70&list=PL3C08CC93234CD8BE

  ВідповістиВидалити
 3. Дякук-дякую дуже, а особливо за Весоловського. Я просто зачарована! Згадалося дитинство, і якась така туга за минулим. Моя мама знала дуже багато пісень і часто вечорами співала нам малим... А щодо ролика - чесно, ніколи було ним займатися, а час піджимав (термін надсилання заявок на конкурс). Картинки вималювались у голові під час читання (у відпустці), а технічно склеїти вдалося за 2 дні - в обілню перерву, і затримавшись трохи на роботі.

  ВідповістиВидалити
 4. Передивилися майже всім офісом, усі в захваті, всі (хто ще не прочитав) рвуться читати. Браво! :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! Головне, щоб і вам сподобалась... Бо ж "на колір і смак товариш не всяк". ))

   Видалити

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.

Популярні публікації блогу