Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

вівторок, 9 лютого 2016 р.

Сторіночка зі щасливим кінцем

Як добре, що вона має щасливий кінець. Тому видаляю її з легкістю та зі сподіваннями, що подібної ніколи не доведеться створювати.
Сторіночку "Руки геть від Центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва" у мережі Facebook створила 25 жовтня 2013 року, коли стало відомо, що суд переглянув заборону на приватизацію приміщення бібліотеки.
Потрібен був розголос цій справі. Із власного досвіду знаю, що найдієвішим каналом розповсюдження інформації є соціальні мережі. Тому запропонувала колегам свою маленьку допомогу і підтримку. На сторіночці, красномовний дизайн якої створила за півгодини, і яку модерувала впродовж майже року, ми з колегами публікували та поширювали новини щодо ходу справ по відстоюванню приміщення бібліотеки, яке ще у 2012 році було внесено до категорії нерухомості, що підлягає приватизації. Аж до моменту, коли  Anna Starostenko  9 грудня 2014 р. написала на власній сторінці у мережі Фейсбук: "Давно не відчувала такого морального задоволення після засідання Київради: сьогодні було прийнято декілька принципових для київської громади рішень: 1. Ще одна спроба об'єднати зусилля усіх бажаючих допомогти відновити діяльність кінотеатру "Жовтень" (бо в нас є декілька течій, які між собою конкурують); 2. Прийнято звернення депутатів Київради до Кабміну з проханням передати Гостинний двір з державної до комунальної власності; 3. Виключили з програми Приватизації приміщення на просп. Перемоги 25-а найдавнішої дитячої бібліотеки України - Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Т. Шевченка - усіх вітаю!". Вже тоді сторіночку було приховано за відсутності потреби у ній. Сьогодні на цій дуже неприємній історії, що принесла нам так багато переживань аж до розпачу, поставлено крапку: 8 лютого 2016 року на виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 28 від 26 січня 2016 року «Про закріплення майна за Центральною бібліотекою ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва» та на підставі наказу Комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація» № 17 від 01 лютого 2016 року  бібліотека отримала акти, за якими будівля за адресою пр-т Перемоги, 25А, де вона розташована, передається на її баланс. Колектив дякує за підтримку політиків та громадських діячів Миколу Томенка та Олександра Бригинця, Департамент культури, Українську бібліотечну асоціацію та бібліотечну спільноту, читачів, завдяки якій свого часу у  2012 - 2013 роки  було відбито рейдерські напади з метою привласнення приміщення  бібліотеки. Сьогодні бібліотека отримала будівлю у власне розпорядження завдяки клопотанню Київської міської державній адміністрації в особі міського голови Віталія Кличка, заступника голови КМДА Ганни Старостенко та Департаменту культури в особі директора Діани Попової.  
Тож сторіночку із легкістю видаляю, залишивши на згадку цей пост з фото, а колег і багаточисельну аудиторію юних читачів, які вболівали за бібліотеку, бо для них вона стала улюбленим місцем проведення  дозвілля, участі в цікавих і змістовних заходах,  щиро вітаю! "Діла добрих оновляться, Діла злих загинуть...". Тарас Шевченко.

5 коментарів:

  1. Спостерігала за перепетіями бібліотеки. Щиро радію вашій перемозі!

    ВідповістиВидалити
  2. Коментар не стосується посту, але я хочу щиро подякувати Ковальчук Л.І., Романюк О.І. та усім працівникам бібліотеки за тепле прийняття та допомогу у проходженні практики.
    Хочу побажати Вам успіху, процвітання та гарної роботи:)
    Практикантка з Олександрійського училища культури.

    ВідповістиВидалити

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.

Популярні публікації блогу