Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

Недостатньо знати, треба і застосовувати. Недостатньо хотіти, треба і робити. Гете

вівторок, 27 березня 2012 р.

Знову буде Ярмарок

     Нагадую усім, хто з якихось причин пропустив повідомлення на сайті програми "Бібліоміст", що  21-22 травня в Українському домі вже вдруге відбудеться  Ярмарок інноваційних бібліотечних послуг "Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади".  У Ярмарку можуть взяти участь бібліотеки, що мають   досвід успішної співпраці з місцевими організаціями, владою тощо і спільно впроваджують/вали соціальні послуги, що мають/ли значний вплив на розвиток місцевої громади; мають успішний досвід впровадження послуг для громади з використанням інтернету та інформаційних технологій (і необов'язково у рамках програми «Бібліоміст»);  надають інноваційні послуги безоплатно. Заявки на участь приймаються до 10 квітня.
     До Ярмарку оголошено також конкурс "БібліоКіноФест "Кадри вирішують все", умовами якого передбачено створення бібліотеками відео тривалістю до 3-х хвилин, що привертають увагу громади до бібліотек, рекламують бібліотечні послуги та змінюють сприйняття бібліотек суспільством. Конкурсні роботи приймаються до 30 квітня.  Результати конкурсу будуть оголошені  21 травня на Ярмарку. Детальніше про умови конкурсу ТУТ.
      Також програмою "Бібліоміст" оголошено конкурс інсталяцій (художніх витворів) на тему "Моя сучасна бібліотека". Інсталяція має відображати тематику конкурсу, бути креативною, мати свою унікальну назву. Мінімальні розміри 1м х 1.5м х 1м. Має бути легкою у транспортуванні та монтуванні. Усі бажаючі взяти участь у конкурсі мають до 30 квітня 2012 року заповнити заявку на веб-сайті програми "Бібліоміст" (дивіться верхнє меню) . Детальніше про конкурс на блозі "Бібліотечний автобан".

2 коментарі:

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, як.
Дуже просто:
- натисніть на стрілочку поруч з віконцем "Коментувати як"
- виберіть Ім'я/URL
- наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім
- "Продовжити" і коментуйте! Дякую!
Для тих, чиї коментарі не з'явилися під дописом - не пройшли модерацію. На це можуть бути наступні причини:
- коментар є спамом;
- коментуючий ображає почуття людей;
-коментар містить нецензурні слова;
- повторний коментар (навіщо повторювати озвучену раніше думку);
- ім'я коментатора є “неприроднім” - вид спаму;
- коментуючий пише не по темі.

Популярні публікації блогу